Günümüz çağında insanlar artık bilgisayar başında sohbet etmeyi daha çok sevdikleri için bu tür platformlar açılmıştır. 2013 yılında aktif olan milliyet sohbet platformu yakın zamanda en güçlü ve güvenilir sohbet ağına bağlanarak farkını ortaya koymuştur. Bu amaçla sizlere özgürce güvenli sohbet etme imkanı sağlamaktadır.

Milliyet sohbet platformu telegram uygulaması ile entegre edilmiş bir sohbet ağı kurarak bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan cep telefonunuza bu uygulamayı indirerek sohbet etmenize telegram uygulamasıyla devam edebilmenize olanak sağlamaktadır. Burda şöyle bir özelliği vardır ki sohbetinize hiç kesilmeden devam edebilmenizdir. Buna kısacası kesintisiz sohbet diyebiliriz. Bilgisayarda işim bitti kalkıp gidiyorum yarın devam ederiz sıkıntısı olmadan bilgisayarı kapatıp ardıncan cep telefonunuzdan devam edebilme imkanı vermesidir. Daha bitmedi… Canınız sıkıldı farklı müzikler bilgisayarınıza indirmek istiyorsunuz, google yi aç youtube mp3 yapan site ara vs. vs. bu tür şeylerden de sizi kurtarıyoruz. Milliyet sohbet ağı’nın içinde MP3 kanalına girerek giriş mesajını dikkatlice okuduktan sonra istediğiniz şarkıyı komutuyla beraber kanal geneline yazdığınızda bot size LINK vererek mp3 dosyasını  bilgisayarınıza indirip dinlemeye başlayabiliyorsunuz.

Daha neler mi var merak ediyorsunuzdur umarım… Shell satışları yapılmaktadır. Bu işlerden anlayan arkadaşlar kendi kanallarını kurup ircd hosting, radyo hosting, web hosting, alan adı kaydetme gibi kendi şirketlerini kurarak sohbet ağımızı kullanarak insanlara daha hızlı hizmet vermek için 7/24 destek vermekteler.

Mesela milliyet sohbet ağımıza girdiniz. İlk girdiğiniz anda 15 sn. sizi yazı yazmanızı engellemektedir. Bu engelleme direk  argo, küfür, hakaret tarzı yaklaşımlar olduğu için bu ortamlarda tedbir amaçlı yapılmıştır. Server ağımıza Clone, bot vs. saldırısı %99,9 engellenmektedir. Eski zamanlarda bu tür saldırıları engellemesi zor idi ve sohbet etmenin tadı kalmıyordu. Bu durumu Türkiye’de ilk biz gerçekleştirmiş olup güvenli sohbet etmenin garantisini vermekteyiz. Sohbet ağı’nın içerisinde birisi ile konuşmalarınız kayıt altına alınmaz, özeller görevliler tarafından okunmamaktadır. Girişlerinizde sadece botlar tarafından IP numaranız kayıt altına alınmaktadır. Bu da her sistemin yaptığı bir durumdur.

Server ağımızda özellerinizde ve kanallarımızda istediğiniz kelimeyi yazabilir ve link paylaşımında bulunabilirsiniz. Gördüğümüz diğer sohbet ağlarında çeşitli engellemeler yapılarak sohbet etmenize engel olunduğunu gördüğümüz için engelleme koymadık. Zamanla milliyet sohbet ağımıza girdikçe özgürce sohbet etmenin tadını aldığınızda vazgeçemediğiniz bir platform olacağını umuyoruz… Herşey gönlünüzce olması dileğiyle

 

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir